پيام رئيس دانشكده

 

         

بسم الله الرحمن الرحيم
ورود شما را به وب سايت دانشكده پرستاري و مامايي حضرت فاطمه (س) دانشگاه علوم پزشكي شيراز خوش آمد مي گويم. اين دانشكده يكي از باسابقه ترين مراكز علمي كشور با تاريخچه غني از زمان تأسيس خود در سال 1955 تاكنون مي باشد و در رشته هاي پرستاري، مامايي ، اطاق عمل ، هوشبري و فوريت هاي پزشكي به امر تربيت دانشجو مي پردازد.
تاريخچه پرافتخار دانشگاه علوم پزشكي شيراز و دانشكده پرستاري و مامائي و اقدامات مسئولين و اساتيد و كاركنان توانمند اين دانشكده در ايجاد بستري مناسب جهت رشد و شكوفايي استعدادها و همچنين ارتقاء مهارتها و توانايي هاي زيستي رواني اجتماعي و فرهنگي شما دانشجويان سهم بسزايي دارد.
برنامه ريزي دروس با نو آوري و ارتقاي مستمر در پاسخ گويي به نيازهاي ملي سلامت و جمعيت متنوع بيماران و مددجويان تنظيم و ارائه مي گردد. دانش آموختگان اين دانشكده غالباً در مؤسسات آموزشي و مراكز درماني مشهور جذب مي گردند و بسياري از آنان در اين حوزه ها در موقعيت هاي مديريتي ايفاي نقش مي نمايند.
از خداوند متعال مي خواهيم كه به ما توفيق عمل در خدمت رساني همه جانبه به بيماران از طريق انجام مراقبت هاي درماني و بهداشتي جامع و با كيفيت عطا فرمايد.
مشتاق نظرات ارزشمند شما عزيزان در جهت حركت همه جانبه در كليه عرصه هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي، خدمات باليني و مراقبتي هستيم.

 

 

 

 


 

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1393-10-9 8:04        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ